Українська Русский English Facebook Facebook
Пивоварня

Пивоварня

Пивоварня

Ресторан-пивоварня «Унгвайзер» - єдиний заклад в Ужгороді, який пропонує «танкове» крафтове пиво під власною торговою маркою «Ungweiser». До послуг пивних гурманів чотири базові сорти: світле, пшеничне, багряне та темне. Регулярно з'являються і сезонні новинки. «Унгвайзер» розташований в центральній частині Ужгорода, на вулиці Капушанський, 20 (поруч з обласною лікарнею). Двоповерховий зал і затишна тераса з оригінальним інтер'єром, елементами етно-ресторанів тв європейських пабів. Добротні столи і стільці, дерев'яні балки-колони стандартних ірландських «Пабів» і солом'яні козирки української «Хати» прикрашені безліччю квітів, діючий камін, та величезні ємності пивоварні прямо в залі - все це об'єднав «Унгвайзер» - ресторан-пивоварня в Ужгороді. Живе пиво - головна родзинка пабу - це те, що обов'язково потрібно спробувати!.

Пиво - один з найдавніших напоїв. Вже в III-му тисячолітті до н.е. близько 15 видів пива варили Шумери (територія сучасного Іраку, Туреччини, Сирії). Також у них була покровителька пивоваріння - Усінкасі, що означає «та, яка щиро напоїла мене». Їй присвятили давню поему «гімн Усінкасі», написану в 1800 році до н.е. Шумери настільки любили пиво, що у них з'явився вираз: «Не знати пива - не знати радості».

Як відомо, пиво отримують із зернової сировини - солоду, xмеля і пивних дріжджів. Через складний хімічний склад пиво дуже швидко псується. Тому звичайне пиво для збільшення терміну придатності піддають спеціальним методам обробки - пастеризації з додаванням консервантів.

Пиво, яке виробляється без додаванням консервантів, називається «живим». Основними відмінностями «живого» пива від звичайного є короткий термін зберігання, обумовлений відсутністю консервантів, особливий смак і користь для здоров'я.

Саме це пиво чотирьох сортів і пропонує паб «Унгвайзер»:

  • Унгвайзер Світле;
  • Унгвайзер Пшеничне;
  • Унгвайзер Багряне;
  • Унгвайзер Темне.

Пропонуємо великий асортимент закусок до пива і гриль меню. Піца Американська (єдина в Ужгороді) і європейська в 30 позиціях меню.

Жива музика з 20.30 по суботах. На великому екрані і телевізорах транслюються футбольні матчі чемпіонатів.

Наша адреса: м. Ужгород, вул. Капушанська, 20.

Наш телефон: +38 (050) 372-01-10.

Працюємо: Вс -Чт: 10:00-24:00, Пт: 10:00-02:00, Сб: 12:00-02:00