Українська Русский English Facebook Facebook
Про нас

Про нас

Про нас

Ресторан-пивоварня «Унгвайзер» - єдиний заклад в Ужгороді, який пропонує «танкове» крафтове пиво під власною торговою маркою «Ungweiser». До послуг пивних гурманів чотири базові сорти: світле, пшеничне, багряне та темне. Регулярно з'являються і сезонні новинки.

Епоха звичайного розливного пива з кегів минає. Фаворитом ринку стає технологія розливу танкового пива. На думку любителів та цінителів пива, на сьогоднішній день - це найкраща пропозиція від пабів.

Танкове пиво - це особливий вид розливного пива, який після виробничих процесів варіння, бродіння та ферментації переливається в спеціальні ємності - танки "форфаси". У них пиво зберігається за ідеальної температури в спеціальних одноразових поліпропіленивих мішках, та під зовнішнім тиском надходить у пивний кран. Таким чином, пиво не вступає в контакт ні з повітрям, ні з якимось іншим технічним газом, а отже, не підлягає додатковому газуванню, не окислюється та не видихається. Завдяки цій технології, пиво залишається в первозданному виді від виготовлення до потряпляння у бокал.

В приміщенні також працює готель «Ungweiser». Сучасні номери обставлені меблями з натурального дерева. В кожному номері кондиціонер, підлога з підігрівом, телевізор з плоским екраном, власна ванна кімната з душем.

Ужгородський замок і кафедральний собор розміщені за 10-15 хвилин ходьби від готелю. До залізничного та автобусного вокзалів Ужгорода можна дістатися за 15 хвилин ходьби. 

Розташування нашого закладу - одне з найкращих в Ужгороді!  5 хвилин ходьби від центру Ужгорода, липової алеї із синагогами, та за 3 хвилини ходьби від площі Шандора Петефі. А співвідношення ціни й якості - найкраще в Ужгороді!

Ласкаво просимо!